Светкавица стигна до победата в Банско

01 октомври 2012 10:30   8 коментара   6818 прочита

Отборът на Светкавица се наложи над Банско с 2:1 като гост.

С голове в края на първото и началото на второто полувреме Светкавица успя да спечели трудното си гостуване на Банско.

Домакините бяха много октивни в този мач, но „мълниите” успяха да вкарат. Първото попадение за Светкавица падна в 45-ата минута.. След центриране на Траян Траянов, оставеният непокрит Христо Александров с коляно отбеляза за 0:1.

В 48-ата минута след центриране на Шоколаров от пряк свободен удар Цветан Илиев той прати топката в мрежата В тази ситуация домакините претендираха, че Илиев е бил в засада, но страничния съдия не вдигна флага.

В 53-ата минута Банско бе близо до гол след като Калоян Стоянов излезе сам срещу вратаря на Светкавица, но би в тялото му. Последваха силни минути за домакините, но футболистите на Светкавица съумяха да се защитят добри. Все пак Банско стигна до гол. В 75-ата минута за игра с ръка на Христо Атанасов, съдията отсъди дузпа, която Благой Наков реализира.