Сребро за Димитър Грозданов от Симитли на републиканския шампионат по мотокрос

25 октомври 2017 15:17   1 коментар   3577 прочита


Финалът на Републиканския шампионат по мотокрос се проведе в Айтос на 21 и 22 октомври.За първи път на мотополигона се събираха 10 000 души публика, които наблюдаваха битките в различните класове.

Атмосферните условия и трасето бяха отлични, а 87 пилоти от България, Кипър, Румъния и Турция накараха феновете да останат с прекрасни впечатления от тяхното каране. При 85 кубика машини квалификациите бяха спечелени от Димитър Грозданов от Симитли.

В неделните маншове обаче Митко допуска грешка и падане, което го качва на второто стъпало на почетната стълбичка. Така завърши Републиканския шампионат по мотокрос за 2017 година.

Кристиян Трифонов


Още за: шампионат   мотокрос   битки   Още от: Спорт

Принтирай статия
1 коментар
26 Октомври 2017 20:56 | NAILTipse
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

В наше трудное время сложно выделить время на посещение салона красоты, надо знать лучший салон города учитывать то как там работают, все ли там стерилизуют: укрепление ногтей. Мы приглашаем мужчин в наш спа центр для маникюра. Тяжело в нашем мире без ухода за сабой, приходите в нашспа на домугде вы получите все виды ухода за ногтями рук и ног.

Мы работаю в салоне ценю всех своих посетителями делаемвсе качественно и аккуратно. Слежу за стерильностью инструментов которыми используем во время **ман. пед и так дал*.

Мой спа центр на дому маникюра не только для представителей сильного пола, но и для его второй половинки.
Я сделаю комплекс мероприятий таких как гель-лак.

Я гордится своим высоким качеством.
Мы помогаем сделать качественный укрепление ногтей.

Цены в нашем спа центре незначительные и по карману всем и каждому. К нам в салон на дому можно записаться по телефону. Имеем все сертификаты на работу и по качеству всех приборов.

Центр моделирования ногтей




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар