Пирин с първа победа за годината

21 април 2019 10:34   7 коментара   7875 прочита

Отборът на Пирин спечели изключително важна победа в борбата за оставане във Втора лига. Орлетата се наложиха с 3:2 при гостуването си на Несебър вчера . Това е първи успех за орлетата от 1 декември 2018 година насам във Втора лига и едва пета за шампионата.

Домакините поведоха холна Иван Цачев в 28- та минута, но Владислав Златинов изравни две минути преди почивката. През втората част несебърци отново взе аванс, а точен за 2:1 в 53- та минута бе Николай Дросев. До края на срещата обаче гостите успяха не само да изравнят чрез Ивайло Михайлов в 77- та минута, но и да спечелят мача.

Точен за крайното 2:3 в 86- та минута бе колумбиеца Хуан Веласко. С тази победа Пирин вече има 21 точки, с три пред последния Добруджа и на една от Лудогорец 2, който е и с мач по-малко. В следващият кръг на 25 април от 19.00 часа Пирин приема Локомотив Горна Оряховица.

Още за: Пирин   победа   борба   Още от: Спорт