Новините на югозападна България
Сузанита мила коли и помпала гуми, за да събере пари за клипа си Бърза пица с яйца Воля! Жени е в инвалидна количка, но продължава да покорява върхове със силата на духа си
   РегистрацияЗабравена парола

Пирин излъга Ботев Гълъбово за втора победа, Дани Златков подкрепи бившия си отбор от трибуната

27 август 2018 12:41  12 коментара   8432 прочита

Втора победа от началото на сезона във Втора лига постига отборът на Пирин Благоевград. Орлетата надвиха Ботев Гълъбово с 2:1 в среща от V-ти кръг, като за домакините това бе втора победа. Росен Кръстев вкара за 1:0 в 14- та минута, а на 2:0 покачи Александър Бастунов в 69-та минута, след центриране от ъглов удар. Гостите останаха с човек по- малко след 70- та минута, но вкараха гол, дело на Методи Костов.

Тодор Траянов можеше да реши всичко, но ударът му срещна гредата, минути преди края. В последната минута гостите стигнаха и до втори гол, но той бе отменен от съдията. За последвалата реакцията помощник треньора Георги Кирилов бе изгонен от треньорската скамейка.

За Пирин играха опитните Антон Костадинов, Тодор Траянов, Юлиян Попев и Кирил Грозданов, което оказа роля за крайният изход от мача. От трибуната подкрепа на орлетата дадоха бившите играчи на Пирин Даниел Златков и Атанас Лясков.

Още за: Пирин  победа  подкрепа Още от: Спорт