Бербатов със счупено ребро остава на терена, вкарва гол

28 октомври 2012 11:51   6 коментара   11536 прочита

Димитър Бербатов може да е счупил ребро по време на гостуването на Фулъм срещу Рединг (3:3). Това разкри след мача мениджърът му Мартин Йол, цитиран от "Скай спортс".

Българският нападател бе забелязан да се държи за гърба си в някои моменти от първото полувреме и се смяташе, че той може да бъде заменен на почивката. Въпреки това Бербатов остана на терена и дори отбеляза гол.

"Беше трудно, защото мисля, че Бербатов счупи ребро", коментира Йол.

"Смятахме, че той може да излезе на полувремето, но му бе поставена инжекция, за да продължи", каза още холандецът.

Мениджърът на Фулъм също така бе разочарован, че отборът му не е успял да спечели трите точки от мача срещу "кралските поданици", след като на два пъти повеждаше в края на двубоя.

Още за: Д. Бербатов   счупване   ребро   Още от: Спорт