Абди Абдиков осигури осминафинал за Пирин ГД

24 ноември 2012 18:43   2 коментара   7186 прочита

Отборът на Пирин (Гоце Делчев) е на осминафинал в турнира за Купата на България. Неврокопчани стигнаха до равенство 0:0 при гостуването си на Монтана и след победата с 3:2 в първата среща продължават напред. В 16-ата минута обаче Атанас Чепилов можеше да изведе домакините напред, след като излезе сам срещу Абди Абдиков, но стражът на гостите се намеси отлично.

При добавката пък параболичният удар на Воденичаров не намери целта. В 29-ата минута Драги Коцев пък направи най-големият пропуск в мача, след като от 3 метра не успя да се разпише. В 51-ата минута Спас Георгиев бе близо до гола, но Абдиков отново спаси. В 77-ата минута Щерев можеше да реши всичко в мача, но Кололо Мисенди Мину спаси отлично. Така нулевото равенство прати неврокопчани на осминафиналите.