Кола се вряза в хора пред магазин в София

08 май 2026 00:19   3644 прочита
Надежда Дойчева / Facebook
Надежда Дойчева / Facebook


Надежда Дойчева / Facebook

Кола се вряза в хора пред магазин в София. Инцидентът е станал в ж.к. „Люлин 3“ на бул. „Захари Стоянов“.

Двама души, които били пред банкомат, са пометени от автомобил.

Джип, управляван от 79-годишен мъж, е напуснал пътното платно, качил се е на тротоар и е ударил двама пешеходци в столицата. След това автомобилът е спрял движението си в магазин за хранителни стоки, съобщиха за БТА от МВР.

По данни на полицията водачът сгрешил педалите и вместо спирачка - натиснал газта, съобщава NOVA.

Инцидентът е станал около 18:00 часа. По първоначална информация пострадалите са на 33 години и 47 години. Двамата са с множество травми. Единият е настанен в УМБАЛ "Пирогов", а другият във Военно-медицинска академия. 

Към момента няма данни за наранявания на шофьора на автомобила.

 


Още от: Синя лампа

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар