Прекъснаха Джиро дИталия заради масово падане край Лясковец

09 май 2026 17:46   7056 прочита


Кадър Евроспорт

Много тежко падане по време на втория етап от Giro d'Italia в България. За разлика от вчера, когато състезателите се разминаха с леки охлузвания, този път има сериозно пострадали, пише Петел.бг.

Инцидентът се е случил на км 198 в днешния етап, някъде около Лясковец.

Все още няма яснота как се стигна до мелето, на място има и линейка. Много колоездачи са паднали на мокрия асфалт, някои от тях са в кръв.

Състезанието беше спряно за кратко, но вече е подновено.


Още от: Синя лампа

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар