Заловиха шофьор без книжка в Благоевград и пиян зад волана в Сандански

30 август 2022 12:04   5145 прочита


От полицейски служители на 02 РУ-Благоевград, около 07:50 часа на 29.08.2022 г. на ул. „Битоля“ в гр. Благоевград е спрян за проверка лек автомобил „Рено Меган“, управляван от 37-годишен благоевградчанин. В хода на проверката е установено, че същият не притежава свидетелство за управление на МПС. По случая е образувано бързо производство.

Бързо производство за извършено престъпление по чл.343Б, ал.1 от НК е образувано, след като  в следобедните часове вчера на пътя между с. Микрево и с. Каменица, общ. Струмяни, полицейски служители на РУ-Сандански са проверили лек автомобил „Опел Астра“ с 59-годишен водач от гр. Сандански. С техническо средство органите на реда установили, че мъжът шофира с наличие на 2,02 промила алкохол в издишания въздух. Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа.

0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар