Задържаха пияни шофьори в Благоевград

24 март 2022 09:59   14791 прочита


Около 19:10 часа на 23. 03. 2022 г. на пътя между гр. Благоевград и с. Долно Церово, от полицейски служители на 02 РУ-Благоевград е извършена проверка на лек автомобил „Мерцедес“. Със заповед за задържане до 24 часа е задържан 24-годишният водач на автомобила, за който с техническо средство е установено, че шофира след употреба на наркотични вещества. По случая е образувано досъдебно производство. 
В хода на извършена, около 15:30 часа на 23. 03. 2022 г. на бул. „В. Левски“ в гр. Благоевград, проверка на лек автомобил „Ленд Роувър“, от полицейските служители е установено, че 35-годишният водач на автомобила шофира без свидетелство за управление на МПС и с наличие на 1, 28 промила алкохол в издишания въздух. Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа. Образувано е бързо производство. 
 


Още от: Общество

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар