Във футболното дерби на община Благоевград без победител

01 март 2020 08:43   5 коментара   9149 прочита

Отборите на ФК Спортист Падеш и ФК Рилци 2006 завършиха наравно 1:1, в мач от поредния кръг на Пиринската Бундеслига. Дербито на Община Благоевград се игра пред повече от 100 зрители на терена в село Падеш. В 27 мин. капитана на домакините Веско Стойков отбеляза красив гол с глава след центриране на Дени Петкашев. Това бе 17- ти гол през сезона за бившия футболист на Пирин. След почивката имаше много битка и положения пред двете врати. Само 6 минути преди края опитния отбор на Рилци получи дузпа, която бе реализирана за крайното 1:1. Поздравления за съдийската бригада водена от Драган Стойков, син на бившия страж и директор на орлетата Кирил Стойков.