В Благоевград започват ремонти на ключови улици и булеварди

13 юли 2026 15:11   3 коментара   2450 прочита


От утре, 14 юли, започват ремонтни дейности по изкърпване на компрометирани участъци от пътната настилка по бул. „Васил Левски“ в отсечката от кръговото кръстовище при „Зърнени храни“ до ЗИИУ в Благоевград.

В рамките на ремонта ще бъдат повдигнати и нивелирани опасни шахти, които създават предпоставки за пътнотранспортни произшествия и затрудняват безопасното преминаване на моторните превозни средства.

Текущ ремонт на пътната настилка ще бъде извършен и по ул. „Димитър Солунски“, в отсечката от магазин „Кауфланд“ до сградата на Второ районно управление.

През тази седмица предстои да започне ремонт и на ул. „Васил Левски“ в с. Изгрев.

Поетапно ще бъдат извършени ремонти на компрометирани участъци от асфалтовата настилка и в други малки населени места на територията на община Благоевград.

Община Благоевград призовава водачите на моторни превозни средства да се движат с повишено внимание и съобразена скорост в участъците, в които ще се извършват ремонти.

Дейностите са част от лятната кампания общината за текущо поддържане и подобряване на уличната инфраструктура.


Още от: Общество

Принтирай статия
3 коментара
13 Юли 2026 16:08 | Бетоди Майкушев
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

го е напекла жегата и не знае къде оди! Да каже за станчев и за пандев, а не да се крие!


13 Юли 2026 16:22 | 123
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

ТИЯ "БАШ МАЙСТОРИ" ЩЕ НАПРАВЯТ АСФАЛТА С ОБРАТЕН НАКЛОН И ВОДАТА ОТНОВО ЩЕ СЕ ОТТИЧА НА ПРЕЛЕЗА, ЧЕ ЗА УРОКА С ПРОФИЛИТЕ ОТ ПЪТНОТО СА ОТСЪСТВАЛИ ОТ ЧАС СА ГИ ПРОПУСНАЛИ "АГРОСМЯХ". ПА И АКО ГИ РАКОВОДИ В. ПОПОВСКИ ПОД ВЕЩИЯТ ПОГЛЕД НА Н. ЧИВИЕВ И И МУХЛЬО Л. СОКРАТОВ, ТО ВОДАТА ЩЕ Е ОТНОВО В МАГАЗИН "ЛИДЪЛ"...


13 Юли 2026 16:39 | 123
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Тъпаци от "АГРОСМЯХ": първо се оправят бордюри, тротоарна настилка и канализация с водопровод, а след това пътното платно. Кръпките в асфалтовата настилка се обикалят с битумна емулсия. За пример как асфалтирахте от СТ "В. Левси" до бул. Д. Солунски. Научете бе ИДИОТИ!!!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар