В Благоевград: Дамското рали „Скорост и високи токчета“ събра емоции и майсторско шофиране

26 април 2026 16:13   6 коментара   4981 прочита


Зам.-кметът Станислав Кимчев даде старт на дамското рали „Скорост и високи токчета“ под мотото „Ние шофираме с отговорност“, което се проведе в благоеградския парк „Македония“.

 12 дамски екипажа се съревноваваха помежду си, демонстрирайки умения зад волана. Сред атрактивните предизвикателства бяха смяна на автомобилна гума за бързина, качество и ефективност, шофиране на картинги за деца и управление на симулатор.

 В надпреварата се включиха и мъжки екипажи, които показаха умения зад волана, участвайки в част от състезателните дисциплини.

 Организатори на събитието са Спортен клуб „Диамо“ и Women Rally Bulgaria, в партньорство с Община Благоевград.


Още от: Общество

Принтирай статия
6 коментара
26 Април 2026 16:27 | 073
Оценка:
-2
 (
8
 гласа)

Методи, прибери бездомните кучета Методи
Псетата одраха града .На теб не ти е пакос.


26 Април 2026 16:54 | Стая 420
Оценка:
-5
 (
9
 гласа)

Метката беше с високи токчета и зелени прашки. Да се хареса на новата власт!


26 Април 2026 17:32 | Дросел
Оценка:
-3
 (
5
 гласа)

А Кимчев с цвички на цветя ли беше


26 Април 2026 17:35 | Мигач
Оценка:
0
 (
4
 гласа)

Водещата е много дебела бе .Охранена невеста.
Голем тумбак има, па на дънки е турила гъзО


26 Април 2026 18:10 | Гешев
Оценка:
-2
 (
2
 гласа)

се разприказва. Гледайте бТВ от сутринта. На мен ми се струва, че ще изпее за много кражби на много пари.


26 Април 2026 20:53 | учуден
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Е ПА, ОТИ НИ ЕДНА ОТ ФОТОГРАФИИТЕ НЕ НОСИ ШТИКЛИ / ТОКЧЕТА / . ЗНАЧИ ТИТУЛАТА ЛАЖЕ




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар