Трагедия в Дупница: 17-годишен загина, след като заби джип "Мерцедес" в обитаема къща

07 юни 2026 11:52   7 коментара   2814 прочита


Тежък пътен инцидент е станал около 3:00 часа тази нощ на улица „Патриарх Евтимий“ в Дупница, съобщиха за Struma.com от ОДМВР – Кюстендил.

По предварителна информация джип "Мерцедес" ML, който се е движел с несъобразена скорост, е излязъл от пътното платно и се е ударил в жилищна сграда. Зад волана е бил 17-годишен младеж, който е починал на място вследствие на получените тежки наранявания.

В момента на катастрофата в къщата е имало хора, но те не са пострадали, тъй като са се намирали в друга стая. За случая е уведомена прокуратурата, а е образувано досъдебно производство, което трябва да изясни всички обстоятелства около инцидента.

По неофициални данни автомобилът се е движел с изключително висока скорост – около 130–140 км/ч. Джипът е бил собственост на чичото на загиналото момче.

М. Иванов

Снимка: Георги Граховски / Забелязано в Дупница

Кадър DenNews


Още от: Общество

Принтирай статия
7 коментара
07 Юни 2026 12:04 | Сандански
Оценка:
1
 (
3
 гласа)

Търсил си е смърта


07 Юни 2026 12:14 | Nasko
Оценка:
3
 (
3
 гласа)

Трагедия е ако стане нещо непредсказуемо те всяка вечер си органзиират гонки под шапката на опрделени дупнишки катаджии ще им спестиме имената защо са отдавна в системата на мвр да не ги срамиме но цяла дупница ги знае кои са


07 Юни 2026 12:24 | Анонимен
Оценка:
-1
 (
1
 гласа)

Хубава новина! Сега собственика на джипа да поеме ремонта на къщата. Господ е бил с невинните в случая!


07 Юни 2026 12:26 | 123
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

естествен отбор


07 Юни 2026 12:44 | Петрвои
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Тонев данго ако беше по дупница чеше да го сопре него го боли уьо спира всички наред


07 Юни 2026 12:57 | Майко...
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

И по къщите ще ни трепят вече...


07 Юни 2026 13:01 | ,
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Що не пишете, че е отново неграмтен циганин с този МЛ.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар