Този път завинаги! Лидерът на Жени ГЕРБ-Благоевград Елена Ташкова - аут от ДФ "Земеделие"!

11 април 2022 19:33   32 коментара   37478 прочита


Освободиха се от нея чрез съкращение в щата

Лидерът на Жени ГЕРБ - Благоевград Елена Ташкова е освободена от фонд "Земеделие" днес, разбра Struma.com.

Ташкова напуска фонда завинаги, тъй като съкращават щата, който заема в регионалния техническия инспекторат /РТИ/, а заповедта за съкращение предполага, че тя не може да обжалва освобождаването си. Елена Ташкова бе назначена за главен експерт в РТИ, след като беше понижена от началник-отдел „Прилагане на схеми и мерки за подпомагане”. 

За шефското място в отдела бе обявен конкурс. Независимо от  обидното и детрониране, напористата Ташкова  бе сред 5-имата кандидати, явили се на конкурса за старата и месторабота.

И въпреки, че бе ръководила отдела известно време ,тя не успя да се класира сред първите трима кандидати по резултат, и така шефският пост спечели В. Бошкилов. 

Днешната заповед изненадала и самата нея, тъй като била на работното си място, когато пристигнали кадровици от Фонда в столицата и и съобщили неприятната новина.   

Петя Колева  

32 коментара
11 Април 2022 19:54 | РОСЕН КОЦЕВ ДФЗ СОФИЯ
Оценка:
14
 (
16
 гласа)

ЕЛЕНА ТАШКОВА МИ БЕШЕ ЛЮБОВНИЦА 10 ГОДИНИ НО ВЕЧЕ МИ ОМРЪЗНА ЗАЩОТО Е МНОГО НАГЛА И Я ИЗГОНИХ ОТ РАБОТА


11 Април 2022 20:12 | Еее
Оценка:
13
 (
15
 гласа)

Най-после.


11 Април 2022 20:14 | Анонимен
Оценка:
9
 (
15
 гласа)

Лудата Елена Ташкова има много компромати за нейни колеги снимки и видеа затова я мразят всички.


11 Април 2022 20:17 | Боби
Оценка:
14
 (
18
 гласа)

Нагла селянка. Ще Цъфне на друго място. Кое ли място ще си за плюе наглата помакиня.


11 Април 2022 20:20 | Гоцето
Оценка:
16
 (
16
 гласа)

Сега да иде в Ново Ляски да сади мурсалски чай с Майка и Брат и.


11 Април 2022 20:26 | Хаджидимово
Оценка:
14
 (
16
 гласа)

Сега пак да идва в Хаджидимово и да си прави снимки с БОКО - ТИКВАТА


11 Април 2022 20:41 | Елена
Оценка:
7
 (
13
 гласа)

Скъпи колеги, за мен беше чест! Казват, че един началник е толкова добър, колкото са добри служителите му. Хахаха Сега, като започна да вадя снимки, записи, информацията, която събирах с години ще запеете нова песен. Много ще ми липсвате! :)


11 Април 2022 21:06 | колега
Оценка:
8
 (
12
 гласа)

Елена спри се вече с тъпотийте


11 Април 2022 21:17 | Колежка
Оценка:
12
 (
14
 гласа)

Ленче а снимките и записките с теб?????


11 Април 2022 21:18 | Уточнение
Оценка:
6
 (
6
 гласа)

Ако публикувате списък на служителите в Разплащателна агенция към ДФ Земеделие, едва ли ще има човек, който не е партийно ГЕРБ или ДПС назначение! И са КОЙ от КОЙ "по-кадърни"! Промяна НЯМА! Ама парите са много! Наистина много!


11 Април 2022 21:34 | Топалов
Оценка:
9
 (
11
 гласа)

Имам снимка на Елелена Ташкова с шефа на НОИ - Илиян Георгиев как се целуват


11 Април 2022 21:36 | Срамота
Оценка:
10
 (
10
 гласа)

Защо толкова години Ташкова се срамува да каже че е от село в Гоце Делчев и лъже че е раждана в Блг


11 Април 2022 21:40 | Иван Христанов
Оценка:
5
 (
5
 гласа)

Там са, като порно списание с червени корици.


11 Април 2022 21:49 | Копривлен
Оценка:
7
 (
9
 гласа)

Защо ДФЗ Благоевград мълчи и не каже кой одобри проекта зо 200 000 евро на Брата Елена Ташкова за отглеждане на хибриден Пирински чай в село Ляски


11 Април 2022 21:57 | Иванов
Оценка:
0
 (
4
 гласа)

Ташкова пак не пада по гръб и казва на колегите че имала Чичо който играе мач с Бойко Борисов в Бистрица на отбора на бистришките тигри и той щял да я върне във фонда на работа


11 Април 2022 22:27 | Сокол от Плетена съм
Оценка:
9
 (
9
 гласа)

Ташкова спеше пет дена в президентския апартамент на резервата в Дикчан със Росен Коцев от София аз им готвех и сервирах в спалнята по цял ден ядоха и пиеха


11 Април 2022 23:45 | 123
Оценка:
4
 (
6
 гласа)

ФОНДА В БЛАГОЕВГРАД Е ПРОБИТ.


12 Април 2022 05:44 | До Колега
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

Да ви раздадем по един буквар в ДФ "Земеделие" - Благоевград. Тъпотиите или тъпотиЙте?


12 Април 2022 08:35 | Фанта с магории
Оценка:
8
 (
8
 гласа)

И кво, сменихте ТашАкова, която има поне слива, която да раздава на когото трябва, с тъпото Бошкиловче, което, освен вкиснато вино от избата, друго няма да ви даде!


12 Април 2022 08:38 | до Сокола от Плетена:
Оценка:
11
 (
11
 гласа)

Ако само са яли и пили 5 дена, халал да им е! Ама май и са си бъркали по дупките...


12 Април 2022 09:03 | A
Оценка:
-2
 (
6
 гласа)

Яд ви е че не сте били с нея Елате ме хванете за уя и все едно сте я праскали


12 Април 2022 09:40 | Силяко
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Ууууу бре, па се убавици тея висши чиновнички бре. Да се чудиш по акъл или по убост са ги избирале.


12 Април 2022 10:01 | Миндил
Оценка:
5
 (
7
 гласа)

Хайдее, най-после тази помакиня развратна да е вън! Дано наистина да е за последно и да не развърти .... да се метне на някое друго място, което не заслужава. Марш в Долно Ляски да садиш тутун и г.. а да ти прави сенка!!! Стига си яла чужди хляб и си крала чуждите мъже, ни ти стигнаха един живот...


12 Април 2022 10:27 | -{{{
Оценка:
3
 (
5
 гласа)

Браво на ПП Ташкова вече е аут


12 Април 2022 11:24 | айдее
Оценка:
2
 (
6
 гласа)

що е герб все е мърша е казал народа


12 Април 2022 12:13 | До Фанта с магории
Оценка:
3
 (
5
 гласа)

Ташкова има слива ...Да, но тая слива е много използвана и вече е амортизирана и вече не и трябва....
По - добре киселото вино на Бошкилов


12 Април 2022 13:14 | Запознат
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

До всички ТЯ дали има компромати незнам, ама за нея какви ги има не само с един директор. ТЯ ще бъде назначена в здравната. Нека ве е яд.


12 Април 2022 13:22 | до до Фантата
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

Като и е толкова амортизирана сливата, праскайте два пръста по нагоре ...


12 Април 2022 16:23 | Гай Баньо
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

И в гъ. за става!


12 Април 2022 21:53 | До ?????/ЛЪКИ ЧИКИДЖИ..ТА
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Удари една мъжка сабия под юргана, ЛЪКИ!


13 Април 2022 18:13 | на какво се радвате
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Махнаха кадрите на ГЕРБ, за да сложат абсолютно всички такива на Томов. Преоблякъл се Илия пак в тия.


13 Април 2022 23:09 | Джумалия
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Само Иво Златанов - началника на РУО гр. Благоевград не се спряга. Нямали сме по - неграмотен Началник, но ГЕРБ го натресоха и вече повече от 12 г. управлява некадърно. По негово врме цялото Управление се напълни само с тъпанари - членове на ГРОБ, които вилнеят и уволняват всеки, който не е член на ГЕРБ.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар