След катастрофа на пътя Беласица-Петрич! Ето в какво състояние са 5-имата ранени в тежкото пътното произшествие
17175 прочитаВчера пиарът на ОД на МВР Благоевград съобщи, че няма данни за сериозно пострадали, а се оказа ,че има и то сериозно пострадали .. ...
5-има и бебе пострадаха тежко в катастрофа на пътя Беласица-Петрич в ранния следобед в неделя . Това съобщи за катастрофата Struma.com вчера. Останахме изненадани от публикуваното след нас полицейско съобщение, дело на пиара на полицейската дирекция, която сякаш,за да удовлетвори апетитите на ежедневно " ревизиращи" новините на Struma.com медии, неглижира случилото се и обезличи написаното при нас като съобщи лаконично, че е станала катастрофа, при която "НЯМА ДАННИ ЗА СЕРИОЗНИ НАРАНЯВАНИЯ НА УЧАСТНИЦИТЕ В ПТП-ТО"
Разбираме ,че не и е лесно ежедневно да се обяснява на пишещите новинари, но пък не е професионално да се омаловажават подобни събития, с цел удовлетворяване на нечии питания. А ето какво съобщава днес Шаркова, в пълно противоречие с казаното от нея вчера.
На 03. 04. 2022 г. около 13:00 часа на пътя между с. Беласица и с. Първомай, общ. Петрич, лек автомобил „Опел Зафира“ с 54-годишен водач от гр. Петрич, движейки се с несъобразена с пътните условия скорост е излязъл извън пътното платно и се е преобърнал. Пострадали са: водачът на автомобила, който е с охлузни рани на главата, 30-годишен мъж, който е с охлузни рани на главата, 29-годишна жена, която е с травми в областта на гръдния кош е белите дробове, 48-годишна жена, която е с травми в областта на гръдния кош и счупена ключица и 18-годишно момиче, което е с пневмоторакс и фрактури на ребра. В катастрофата имаше и бебе, което слава богу е добре.
Всички тези травми, според полицейския пиар не са сериозни и за тях тя нямаше "Данни" . Явно ги е получила по-късно....
Петя Колева








1
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.