Сигнал за нарушение проверяват ЮЗДП ДП и РДГ- Кюстендил.

01 юли 2022 13:19   3651 прочита


Във връзка с постъпил в ЮЗДП ДП сигнал за автомобил, натоварен с дървесина, при който е намален декларираният обем, служители на Предпритието извършиха проверка, при която установиха, че автомобилът е натоварен с дървесина от частен имот, собственост на физическо лице. Сигналът е препратен ко компетентност до РДГ за предприемане на действия.

ЮЗДП ДП адмирира непримиримостта на гражданите към всякакви нередности, свързани с опазването на горите и реагира своевременно на получените сигнали!

 


Още за: сигнал   дърва   Още от: Общество

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар