Шофьор се заби в зарядна станция на паркинга на „Метро“ в Благоевград /Видео и снимки/
04
май
2026
11:27
3 коментара
19775 прочита
19775 прочитаШофьор с "Ауди" се блъсна в зарядна станция за електромобили.
Инцидентът стана около 10:30 часа тази сутрин на паркинга на магазин „Метро“ в Благоевград.
По първоначална информация 58-годишен шофьор е получил схващане на крака. В резултат на това автомобилът е потеглил рязко напред и се е ударил в зарядната станция.
При сблъсъка са нанесени значителни материални щети както по съоръжението, така и по превозното средство. На мястото е имало и разлив на моторно масло, което е наложило допълнителни мерки за обезопасяване на района.
Полицията, която извършва оглед и изяснява всички обстоятелства около инцидента.
Грета Георгиева
ВИДЕО
.jpg)








4
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.