С 2.15 промила зад волана! Арестуваха мъж от село Лъжница
29
април
2026
11:11
1187 прочита
1187 прочитаОколо 20:00 часа на 28. 04. 2026 г. в с. Лъжница, от полицейски служители на РУ-Гоце Делчев е спрян лек автомобил „Субаро Джъсти“, управляван от 43-годишен мъж от селото.
В хода на извършената проверка, с техническо средство е установено, че водачът на автомобила шофира с наличие на 2, 15 промила алкохол в издишания от него въздух.
Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа. По случая е образувано бързо производство.
В. Василев

_243552.jpeg)






21
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.