С 2.15 промила зад волана! Арестуваха мъж от село Лъжница

29 април 2026 11:11   1187 прочита


Около 20:00 часа на 28. 04. 2026 г. в с. Лъжница, от полицейски служители на РУ-Гоце Делчев е спрян лек автомобил „Субаро Джъсти“, управляван от 43-годишен мъж от селото. 

В хода на извършената проверка, с техническо средство е установено, че водачът на автомобила шофира с наличие на 2, 15 промила алкохол в издишания от него въздух. 

Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа. По случая е образувано бързо производство. 

В. Василев 


Още от: Общество

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар