Пиян шофьор се заби във витрина на магазин в Благоевград /Снимки/

21 октомври 2022 17:37   9 коментара   27139 прочита


Пиян шофьор влетя с колата си в магазин в Благоевград. Сигнал за инцидента е получен около 15:50 часа днес. По първоначална информация,   лек автомобил „Сеат” с 35-годишен водач от гр. Трявна се е блъснал във витрина на магазин на бул. “Васил Левски” в гр. Благоевград, като са нанесени материални щети. При инцидента няма пострадали хора.

На водача е направена проба с техническо средство за наличие на алкохол в издишания въздух, която е отчела положителен резултат. Шофьорът  е арестуван. Работата по случая продължава. 

П. Попов 


 

9 коментара
21 Октомври 2022 18:16 | Дедката с Жигулито
Оценка:
12
 (
12
 гласа)

Он не се е блъснал бре, он направо си е влезал бамбашката


21 Октомври 2022 19:43 | Балък
Оценка:
4
 (
4
 гласа)

Паркирали на тротоара, направили задръстване, 20 човека седят и гледат една дограма... Кой му е дал книжка ? На 1 промил вече не знае посоките


21 Октомври 2022 20:50 | Владимир
Оценка:
9
 (
9
 гласа)

Направо е преустроил магазина в гараж, по бързата процедура


21 Октомври 2022 22:09 | ъХъ
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

Ми кат' нема мантинели!


21 Октомври 2022 22:33 | подслушано по водомера
Оценка:
5
 (
5
 гласа)

Човеко е форсирал витрината отчаян от невъзможността Българския Парламент да излъчи председател!


22 Октомври 2022 12:41 | Стефчо
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

За някои е магазин, за други телепорт....


22 Октомври 2022 17:51 | Шишо Бакшишо
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

Пичът си го е харесал за гараж в синята зона!


22 Октомври 2022 17:51 | Шишо Бакшишо
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Пичът си го е харесал за гараж в синята зона!


22 Октомври 2022 19:27 | От Шо
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Спестил е от синя зона




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар