Пиян шофьор се заби във витрина на магазин в Благоевград /Снимки/
21
октомври
2022
17:37
9 коментара
27139 прочита
27139 прочитаПиян шофьор влетя с колата си в магазин в Благоевград. Сигнал за инцидента е получен около 15:50 часа днес. По първоначална информация, лек автомобил „Сеат” с 35-годишен водач от гр. Трявна се е блъснал във витрина на магазин на бул. “Васил Левски” в гр. Благоевград, като са нанесени материални щети. При инцидента няма пострадали хора.
На водача е направена проба с техническо средство за наличие на алкохол в издишания въздух, която е отчела положителен резултат. Шофьорът е арестуван. Работата по случая продължава.
П. Попов
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)



_243524.jpeg)




8
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.