Пиян младеж потроши две коли в Благоевград, полиция в нощните клубове

03 май 2026 12:12   11228 прочита


19-годишен младеж, във видимо нетрезво състояние, е потрошил два автомобила около полунощ в благоевградския квартал „Ален мак“. Младежът е задържан от органите на реда.

Припомняме, че преди това напрежение и полицейска акция белязаха нощта в града след сигнал за силна музика в ромската махала. Малко след 23:00 часа на телефон 112 са подадени множество оплаквания от граждани, което е довело до незабавна реакция на полицията.

В рамките на проверките са извършени обходи и на други точки в града. Посетени са нощен клуб „Левъл“ и денонощен търговски обект в района на бул. „Яне Сандански“, където са съставени съответните протоколи.

Органите на реда продължават работата по изясняване на всички обстоятелства около инцидентите.

М. Иванов


Още от: Общество

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар