Парк "Македония" в Благоевград се превърна в кино под звездите
22
август
2025
09:23
1 коментар
4431 прочита
4431 прочитаПарк „Македония“ се превърна в открит киносалон в първата вечер на „Лятно кино под звездите“ с прожекцията на филма „Без крила“ на Ники Илиев.
Следващите две вечери продължават с прожекции на биографични филми за значими личности.
Тази вечер на открито ще можете да гледате филма „Гунди – Легенда за любовта“, посветен на живота и кариерата на футболиста Георги Аспарухов.
На 23 август публиката ще посрещне документалния филм „Моралът е доброто“, който представя живота и делото на юриста и преподавателя Кристиан Таков.
В. Василев








9
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.