Парк "Македония" в Благоевград се превърна в кино под звездите

22 август 2025 09:23   1 коментар   4431 прочита


Парк „Македония“ се превърна в открит киносалон в първата вечер на „Лятно кино под звездите“ с прожекцията на филма „Без крила“ на Ники Илиев. 
 Следващите две вечери продължават с прожекции на биографични филми за значими личности. 
 Тази вечер на открито ще можете да гледате филма „Гунди – Легенда за любовта“, посветен на живота и кариерата на футболиста Георги Аспарухов. 
 На 23 август публиката ще посрещне документалния филм „Моралът е доброто“, който представя живота и делото на юриста и преподавателя Кристиан Таков. 

В. Василев 
 


Още от: Общество

Принтирай статия
1 коментар
22 Август 2025 13:27 | Лечо
Оценка:
0
 (
2
 гласа)

Малко хора, мижав интерес




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар