Община Благоевград профилира още улици с фрезован асфалт

07 март 2023 15:17   13 коментара   14672 прочита


Община Благоевград продължава дейностите по профилиране на улици и междублокови пространства на земна основа в областния център на Пиринско.

Вече е завършен работният процес по ул. „Голо Бърдо“ и ул. „Родина“ като по продължението им е положен фрезован асфалт.

Подобни дейности се извършват на още места както в кварталите, така и в широкия център на Благоевград.

Предвид множество постъпили заявления, Община Благоевград уточнява, че същите се обработват, но е невъзможно обектите да бъдат обхванати едновременно.

С профилирането на улици и междублокови пространства, които до момента са били на земна основа, кметът на Благоевград Илко Стоянов цели да бъде създадена по-добра и достъпна градска среда.

Исканията на гражданите се взимат под внимание и дейностите ще се извършват поетапно, при наличие на техническа възможност и финансов ресурс.


Още за: асфалт   Благоевград   Още от: Общество

Принтирай статия
13 коментара
07 Март 2023 17:03 | Николай
Оценка:
7
 (
7
 гласа)

"С чужда пита помен прави", тоя фрезован асфалт откъде ли се доставя ....???!!


07 Март 2023 17:04 | iv
Оценка:
11
 (
11
 гласа)

Общината да провери как е асфалтирано срещу Златно пиле - оставиха си ръцете, а ние си трошим колите ежедневно


07 Март 2023 17:49 | До Николай
Оценка:
-4
 (
8
 гласа)

От Луната и е много скъп. Мишок.


07 Март 2023 17:54 | .
Оценка:
8
 (
10
 гласа)

Наско Зарята и Илко Фрезата


07 Март 2023 18:28 | Мнка
Оценка:
9
 (
15
 гласа)

Фрезования кафяв глупак не е наясно, че това са отпадъци, които са опасни за здравето на хората. Обикновено фрезования се рециклира. Но когато си тъп и неграмотен човек, правиш пиар с такива простотии. В края на годината ще си изберем свестен и достоен човек за кмет, има кой !!


07 Март 2023 20:35 | до горния
Оценка:
-9
 (
9
 гласа)

Танас Киряков - Войводата ке си изберем за кмет.


07 Март 2023 21:29 | Кенеди
Оценка:
-5
 (
5
 гласа)

Крали Марко я правят по конец!!!


07 Март 2023 23:21 | 7
Оценка:
1
 (
3
 гласа)

подготвят ги за синя зона


08 Март 2023 07:10 | Бринде
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Браво Илко вече пак съм си с теб ако не ми бутнеш къщите.


08 Март 2023 09:04 | Кмете
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

Голема работа е новата Кунка на кмето....


08 Март 2023 09:41 | Петър
Оценка:
4
 (
6
 гласа)

Нови строителни материали е открил мургавелкото!....


08 Март 2023 16:18 | Жоро
Оценка:
4
 (
4
 гласа)

Тази пародия на кмет кога ще ПОЛОЖИ истински асфалт, а не остатъци. !


08 Март 2023 21:59 | Йово Катрафилов
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Тиквата от сгурия и малко фрезован асфалт прави магистрали! Нашия кмет само го хаби в Градо!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар