Кметският екип на Банско с мил жест към всички жени в общинските служби, детски градини и училища
4708 прочитаЦвете и добра дума имаше вчера за всички жени от общинските служби, детски градини и училища, читалища, музеи и пенсионерски клубове. С усмивки и ведро настроение, кметът Иван Кадев, зам.-кметът Стойчо Баненски и секретарят Иван Докторов поднесоха благопожелания на жените от Банско, Добринище и с.Места.
8-ми Март е приятен повод да изразим най-сърдечните си чувства към нашите майки, съпруги, дъщери, сестри и любими. Да им благодарим за всеотдайността, за нежната, но силна опора в живота ни, за магията да правят света около нас по-добър и красив, заяви кметът и пожела на всички жени да са здрави и обичани, да съхранят своята женственост, очарование и силен дух.
„Вярвайте в себе си, бъдете смели в мечтите и делата си! Вечна да е великата Ви мисия да дарявате живот и надежда! В този специален ден, желая на Вас и Вашите семейства много обич и топлина, мирно и светло бъдеще”, каза още кметът Иван Кадев.








37
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.