Кметският екип на Банско с мил жест към всички жени в общинските служби, детски градини и училища

09 март 2023 07:28   4708 прочита


Цвете и добра дума имаше вчера    за всички жени от общинските служби, детски градини и училища, читалища, музеи и пенсионерски клубове. С усмивки и ведро настроение, кметът Иван Кадев, зам.-кметът Стойчо Баненски и секретарят Иван Докторов поднесоха благопожелания на жените от Банско, Добринище и с.Места.

8-ми Март е приятен повод да изразим най-сърдечните си чувства към нашите майки, съпруги, дъщери, сестри и любими. Да им благодарим за всеотдайността, за нежната, но силна опора в живота ни, за магията да правят света около нас по-добър и красив, заяви кметът и пожела на всички жени да са здрави и обичани, да съхранят своята женственост, очарование и силен дух.

„Вярвайте в себе си, бъдете смели в мечтите и делата си! Вечна да е великата Ви мисия да дарявате живот и надежда! В този специален ден, желая на Вас и Вашите семейства много обич и топлина, мирно и светло бъдеще”, каза още кметът Иван Кадев.


Още от: Общество

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар