Жена с електрическа триколка се заби в бордюр в Разлог, потроши се
31
март
2022
10:53
6307 прочита
6307 прочитаНа 30.03.2022 г. около 16:00 часа на ул. „Братя Юрукови“ в гр. Разлог, 55-годишна жена се е блъснала в бордюр и е паднала, след като е загубила контрол над управляваната от нея електрическа триколка. Жената е пострадала с фрактура на подбедрицата. Пробата за наличие на алкохол в издишания от нея въздух е отрицателна.



_243609.jpeg)




8
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.