Две катастрофи в Сандански и Вълкосел с трима пострадали, сред тях 14- годишен, паднал от мотор 

15 август 2025 10:23   1 коментар   5415 прочита


 

Вчера в Пиринско станаха два инцидента на пътя, при които са пострадали трима души. Около 08:30 ч. на бул. „Европа“ в гр. Сандански лек автомобил „Пежо“, управляван от 68-годишен местен жител, при извършване на ляв завой отнел предимството на движещ се лек автомобил „Волво“, шофиран от 39-годишен мъж от Петрич. При сблъсъка е пострадал водачът на „Пежо“-то, който е с фрактура на ребра, както и 42-годишен пътник в същия автомобил с травма на бъбрек. И двамата водачи са тествани с технически средства за алкохол, като пробите са отрицателни. 

На пътя между селата Вълкосел и Слащен, 14-годишен неправоспособен младеж от Вълкосел, управлявайки с несъобразена скорост нерегистриран по надлежния ред мотоциклет „Хонда“, е изгубил контрол и паднал на пътното платно. Пострадал е с фрактура на глезена, както и с множество охлузвания и натъртвания. Направената му проба за алкохол също е отрицателна. По случая е уведомена компетентната прокуратура. 

В.Василев 


Още от: Общество

Принтирай статия
1 коментар
15 Август 2025 10:59 | Хепи
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Мръсен бакшиш предизвикал катастрофата, бързал за адрес с багаж




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар