Арестуваха мъж и жена с хероин в Петрич, в Сандански задържаха дрогиран шофьор

05 декември 2022 10:28   2 коментара   10801 прочита


 В  хода на извършена, около 22:30 часа на 03. 12. 2022 г. в района на ул. “Рокфелер“ в гр. Петрич, проверка на 43-годишен мъж от града и 25-годишна жена от гр. Пещера мъжът е изхвърлил на земята найлоново пликче, съдържащо около 0, 31 грама хероин. Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа, а по случая е образувано досъдебно производство. 

От полицейски служители на РУ-Сандански, около 05:16 часа на 04. 12. 2022 г. на ул. „Л. Каравелов“ в гр. Сандански е спрян за проверка лек автомобил „Фолксваген Поло“. С техническо средство е установено, че 34-годишният водач на автомобила от града шофира след употреба на наркотично вещество. Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа. Образувано е бързо производство. 

 

 
 


Още от: Общество

Принтирай статия
2 коментара
05 Декември 2022 11:00 | Да бе! Представете си
Оценка:
4
 (
4
 гласа)

И "артистът" Бахаров ПАК! "Вълкът козината си мени, но не и нравът. "


05 Декември 2022 11:07 | Да,ама коя публика
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

В театъра или в съда? Но е интересна и публиката, която го гледа. Ние от улицата ли или тези в съда?




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар