71-годишен от Бобовдол стреля от прозореца си, настаниха го в болница
01
април
2024
10:07
3280 прочита
3280 прочитаВ края на миналата седмица в РУ Бобов дол е подаден сигнал за възпроизведени изстрели през прозорец на жилищна сграда в града. Предприети са незабавни действия от служителите, на място е установен 71-годишен мъж, който е със здравословен проблем, газовият пистолет е иззет, а мъжът е настанен в здравно заведение в Дупница. Досъдебно производство е образувано по случая, уведомен е дежурен прокурор.
В. Василев








1
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.