Шофьор забрави ключовете си колата в Банско, откраднаха я

08 май 2026 09:49   2926 прочита


В сутрешните часове на 07.05.2026 г. в РУ-Банско е постъпил сигнал от жител на града, че за времето от 15:00 часа на 06.05.2026 г. до 07:30 часа на 07.05.2026 г. е отнет лек автомобил „Шкода Фабия“, който бил паркиран на улица в гр. Банско отключен и с поставен ключ на контакта. За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.


Още от: Крими

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар