19-годишен се напи и потроши шест коли в благоевградския кв. "Еленово"

04 май 2026 13:26   5 коментара   10101 прочита


След получено, около 23:10 часа на 02.05.2026 г., съобщение за лице, което уврежда леки автомобили, паркирани в ж.к. „Еленово“ в гр. Благоевград, от полицейски служители на 02 РУ-Благоевград е задържан 19-годишен младеж от града.

Същият е увредил предните панорамни прозорци на лек автомобил „Мазда“ и лек автомобил „Ситроен“, по едно странично огледало на лек автомобил „Ланд Ровер“, лек автомобил „Фолксваген Пасат“ и лек автомобил „Сеат Ибиза“ и ветробран над задна врата на лек автомобил „Мерцедес“. Младежът е бил под въздействието на алкохол.

 По случая е образувано досъдебно производство.


Още от: Крими

Принтирай статия
5 коментара
04 Май 2026 14:00 | Браво
Оценка:
15
 (
17
 гласа)

Хайде сега запор на заплатата на тате, докато изплатят колите. Като не са си възпитали келешите така е


04 Май 2026 15:13 | До Браво
Оценка:
4
 (
10
 гласа)

нали е пълнолетен, може да си оправя бакиите сам


04 Май 2026 16:52 | ПЕТЪР
Оценка:
8
 (
10
 гласа)

Да ти еба майката и келеша малък, само за шалтаци да му пуши врата


04 Май 2026 17:07 | Макаренко
Оценка:
6
 (
8
 гласа)

Тое помочко като не може да кърка да мине на боза и лимонада Келеме, келеш


05 Май 2026 11:11 | СЪР ПИЧУК
Оценка:
4
 (
4
 гласа)

КОЙТО ЧУПИ - КУПИ!!!!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар