Един предизвестен развод! Мария извади наяве страшни истини от живота си с Гущеров: Милионерският си... Бабин лек за извличане мастна тъкан Рецепти за приготвяне на нощен крем за лице
   РегистрацияЗабравена парола

Милен Радуканов гледа юноши на Пирин

23 март 2017 15:12

Орлетата и Черно море не успяха да се победят

Юношите младша възраст на Пирин Благоевград и Черно море Варна не успяха да излъчат победител в двубоя от поредния 20 кръг на Елитната група до 17 години. Нулевото равенство отразява реално показаното от двата отбора на терена в село Рилци. Малко... » повече

0 коментара    990 прочита
Успехи и рекорди на Държавното по плуване за ПК "Вихрен" и ПК "Сандански"

22 март 2017 15:00

От 17 до 19.03.2017г. се проведе Държавно отборно първенство по плуване в гр.София. Участие взеха 44 клуба с 522 състезатели /300 мъже и 222 жени/. Комплексно ПК“Сандански“ в състав Йордан Янчев, Атанас Аврамов, Ангел Арнаудов, Христо... » повече

0 коментара    762 прочита
Кой ще бъде капитан на България след контузията на благоевградчанина Св. Дяков

22 март 2017 10:38

Ивелин Попов може отново да получи лентата

Националният ни отбор ще има нов капитан в световната квалификация срещу Холандия. Двубоят е на 25 март (събота) от 21:45 часа на Националния стадион „Васил Левски”. Титулярният капитан на „лъвовете”, благоевградчанинът... » повече

1 коментар    617 прочита
Благоевградчанинът Б. Цонев стана играч на кръга в Първа лига

21 март 2017 15:55

Халфът на Берое Борислав Цонев стана Играч на 25-ия кръг. Той бе отличен за двата си гола срещу Монтана. 21-годишният благоевградчанин остави зад себе си Дани Кики (Локо Пд) и Бирсент Карагарен (Дунав). "Чувствам се добре, миналата година имах... » повече

0 коментара    941 прочита
Благоевград с първи квалификационен турнир за европейско първенство по мини-футбол

21 март 2017 13:16

Започна регистрацията за първия мини-футбол турнир в района на Благоевград от платформата на vambos.com. Това е най-масовият турнир в страната с вече около 4000 регистрирани отбори в над 10 града. Възрастите включват от 13 до 60 годишни, като сега... » повече