Дамите от Спортика (Благоевград) вкараха 4 гола на Лудогорец

20 април 2024 21:31   9 коментара   7634 прочита

Дамите на ФК Спортика (Благоевград) записаха още една победа в първенството по футбол при жените. На терена в село Рилци момичетата на треньора Радослав Креснички записаха убедителна победа с 4:1 срещу Лудогорец.

С два гола на Преслава Иванова домакините взеха аванс през първото полувреме, което обаче приключи при резултат 2:1, след гол на украинката Гайдек. През второто полувреме Спортика вкара нови два гола. Точни бяха Василена Стефанова и Моника Балиова.

С тези нови три точки Спортика се изкачи на четвърто място с 30 точки, само на точка след третия Пълдин,  но и с мач по- малко.