Юноша на Левски носи победа на Беласица, петричани вкараха 2 гола на Пирин Рз

11 април 2021 12:10   5 коментара   7021 прочита

Беласица победи с 2:0 Пирин Разлог в среща от 26-ия кръг на Югозападната трета лига. След две поредни срещи без победа,петричани спечелиха така важните три точки и се върнаха на третото място с актив от 52 точки, а Пирин Разлог е 11-ти с 27 точки.

Комитите бяха водени отново от Саша Симонович, а двата гола за победата реализира Айвън Ангелов в 55-та и 80-та минути. Юношата на Левски бе привлечен в Беласица през зимната пауза, предаде pirinsrport.com. През миналото лято той привлече вниманието на няколко елитни отбора и дори изкара пробен период в Славия.

В следващия кръг Беласица ще гостува в Сливница на Сливнишки герой, а Пирин Разлог ще приеме Ботев Ихтиман.

Още за: Беласица   Пирин   голове   Още от: Спорт