Вихрен (Сандански) привлече защитника на Пирин (Бл) Мартин Бачев
19
септември
2025
21:17
6 коментара
5184 прочита
5184 прочитаМартин Бачев е футболист на Вихрен (Сандански). Той е централен защитник, роден в Благоевград през 2004 г. Висок е 1.98 см и е юноша на местния Пирин (Бл). След добри изяви при юношите прави дебют в Първа лига с отбора на Пирин, като за клуба изиграва общо 31 мача.
В началото на 2024 г. прави трансфер в друг елитен клуб - Ботев (Враца), където записва 39 участия с първия отбор в Първа лига. През настоящия сезон е взел три участия за тима от Враца, а от днес е футболист на Вихрен.
Ръководството на Вихрен приветства Мартин с отворени обятия и вярва, че той ще донесе още стабилност в центъра на защитата. Желаем ти здраве и незабравими моменти със зелено-белия екип, Марто!



_242836.jpeg)



44
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.