Вихрен с уникален обрат,Макриев вкара 3 на Пирин ГД!

23 януари 2021 17:57   9 коментара   6682 прочита

В първия си контролен мач Вихрен победи с 4:3 състава на Пирин Гоце Делчев. Проверката се игра на терена в село Лебница.През първата част на срещата по-добре на терена стояха гостите, които поведоха в резултата чрез Джамба в 27-ма минута.

Пет минути преди почивката Янислав Тусонджиев направи резултата 2:0 за гостите. При този резултат футболистите на двата отбора се оттеглиха на почивка. Наставниците на двата отбора Здравко Лазаров и Димитър Крушовски поетапно пуснаха в игра футболистите от резервната скамейка.

В 59-та минута Лъчезар Давков при контраатака на гостите изпрати топката под плонжа на Ради Ангелски за 0:3. От този момент нататък темпото на игра на неврокопчани спадна чувствително.

Футболистите на Вихрен заиграха на много високи обороти и успяха да реализират четири попадения до края на срещата, като Никола Георгиев в 75-та минута успа от дузпа да намали на 1:3, предаде pirinsport.com. Останалите три гола бяха дело на Димитър Макриев, който направи фантастичен дебют с фланелката на Вихрен.

Още за: Вихрен   Пирин   Сандански   Още от: Спорт