Вихрен навакса 2 гола пасив и обърна дубъла на Левски

28 ноември 2022 12:51   3 коментара   5033 прочита

Вихрен (Сандански) победи с 3:2 дубъла на Левски в среща от 17-ия кръг на Югозападната Трета лига - група 2. Отборът от Сандански показа характер и навакса два гола пасив в мача. Антоан Василев откри в 9-ата минута, а Васил Василев вкара и втори гол в 27-ата минута за сините. Руслан Иванов намали на 1:2 след още 6 минути, а португалецът Флавио Карвальо с два гола донесе победата на гладиаторите.

Той се разписа в 41-ата и 73-ата минути. Това бе втора победа за тази седмица за Вихрен, след като в сряда възпитаниците на Ивайло Василев биха като гост и Пирин Разлог в отложен мач, предаде sportal.bg.

Вихрен продължава битката за Втора лига, като има само една загуба от началото на първенството. В следващия кръг отбора от Сандански гостува на ЦСКА-София -2, а дубълът на Левски приема Пирин Разлог.

Още за: Вихрен   мач   Още от: Спорт