Веско Стойков с повторен дебют за Банско

01 февруари 2013 17:30   3 коментара   8852 прочита

Нападателят Веселин Стойков игра едно полувреме с екипа на ФК Банско с контролата срещу Струмска слава. Юношата на Пирин бе дълго време без отбор, след като се завърна от Казахстан, където защитаваше цветовете на втородивизионния Каспий Актау. Мнозина очакваха Веско да се върне в Пирин, но явно е предпочел да играе за отбор от Б група, отколкото в аматьорския футбол.

Без Стойков, през второто полувреме Банско вкара три гола и спечели контролата с 3:0. В 61 минута Благой Наков откри за козлите, а 10 минути по – късно Калоян Стоянов покачи на 2:0. С гол шедьовър от 30 метра Благой Наков фиксира крайното 3:0 в 78 минута. Това бе първа проверка за футболистите на Йордан Самоковлийски, които са на подготовка в Благоевград. Утре козлите срещат Пирин в контрола, Която ще се играе на стадион Христо Ботев.