"Велбъжд" и "Кюстендил" играха феърплей

09 октомври 2012 12:00   6839 прочита

В дух на "феърплей" преминаха двубоите при децата и юношите младша възраст между отборите на "Велбъжд" и "Кюстендил". Над 100 зрители гледаха срещите на стадион "Странджата", сред тях и ръководствата на двата клуба.

При децата, двата отбора не успяха да излъчат победител, като след равностоен и коректен мач завършиха 0:0. "Велбъжд" се водят от Иво Асенов, а "Кюстендил" от Мартин Йорданов.

Юношите младша възраст на "Велбъжд" бяха с класа над съперника и спечелиха категорично с 5:0. Головата серия откри Владислав Георгиев в 15- та минута. Любослав Александров покачи на 2:0 в 28- та мин. Владислав Тасков отбеляза две попадения- 34 и 54 минути, но за съжаление напусна терена след контузия. Крайното 5:0 направи Едислав Сребранов в 73- та минута.

Останалите резултати при децата: "Миньор" Перник - "Марек 2010" 9:0; "Миньор" Бобов дол- "Марек 2007" 1:10; "Минерал"- "Аякс" 1:4.

Лидер в класирането е "Миньор"- Перник с 12 точки, пред "Марек 2007" с 9 т., следват "Велбъжд" и "Кюстендил" с по 7 точки.

При юношите младша възраст, "Миньор" победи "Марек 2010" с 4:2, а "Струмска слава" отстъпи на "Миньор 1919" с 1:2.

В класирането водят "Миньор" и "Велбъжд" с по 9 точки.

източник: dariknews.bg