Три поредни за Пирин

01 септември 2019 11:33   14 коментара   9408 прочита

ФК Пирин постигна трета поредна победа. Орлетата надиграха категорично Черноморец Балчик като гост с 0:2. Зелените доминираха през целия мач и заслужено се поздравиха с нови три точки.

В 18-та минута Динов отбеляза първото си попадение за Пирин и въобще в професионалната му кариера. Младото крило напредна хубаво по десния фланг и стреля, и след лек рикошет топката влетя във вратата.

Отново Динов беше замесен във второто попадение. Той бе изведен сам срещу вратаря на домакините, преодоля го отлично, но бе съборен в наказателното поле. Категоричната дузпа бе реализирана хладнокръвно от Влади Златинов в 52-та минута.

Зелените имаха още куп положения за гол. Габриел, Михайлов и отново Динов можеха да направят резултата класически, но пропуснаха.

Пиринци бяха бурно подкрепяни от около 30 привърженици, които ги изпратиха подобаващо след последния сигнал на рефера.

Следващият мач за зелените е в Четвъртък от 16:00, когато Пирин гостува на Загорец Нова Загора в мач за купата на България.