04 октомври 2010 00:12   2 коментара   23839 прочита
Ю. Колушев
Ю. Колушев

Ю. Колушев

“Малеш” записа трета поредна победа, този път над “Ботев” /Кр/ с 1:0 в Микрево, което изстреля новака към челото на Западна “Б” група. Успехът дойде трудно, въпреки абсолютното превъзходство на домакините. През първата част пропуски направиха Васил Ташев, Вангел Стоянов и Юли Колушев на два пъти. Единственото опасно положение за криводолци се откри в самото начало на второто полувреме, когато Симеон Баев бе изпуснат от защитата, но прехвърлящият му удар мина над гредата. В 54-та мин.

Ташев стреля мощно в левия ъгъл на вратаря Боян Данов, който изби в корнер. След неговото изпълнение Колушев се оказа на точното място и хладнокръвно вкара за 1:0. Близо 5-минутни аплодисменти огласяха стадиона след последния съдийски сигнал, чуха се и скандирания “Ред е на Враца”. Следващият съперник на “Малеш” е именно лидерът “Ботев” /Вр/, който гостува в Микрево след паузата.

“МАЛЕШ”: Василев, Кепов, В. Стоянов, Сандев, Бл. Станков, Дафков, Ташев /66-Вакареев/, Жежев, Атанасов, Сакаджийски /75-Б. Стоянов/, Колушев /71-Богоев/.