Тимът на "Свежест Лукс" абониран за шампионската купа в Петрич

04 януари 2011 00:16   1 коментар   5047 прочита
Кметът на Петрич Вельо Илиев връчи торта и купата на победителите в най-ниската възрастова група на капитана на “Белите орли” Илия Стаменов

Отборът на “Свежест Лукс” спечели за пореден път коледно-новогодишния турнир по футбол в Петрич. На финала победителите сразиха опонента си от Яворница със 7:1. Резултатни за първенците бяха Г. Каракашев, Т. Опренов, Ив. Георгиев /2/ и С. Гущеров /3/, почетното попадение за подгласниците бе дело на футболиста на “Бела” Методи Стоименов-Геелс. На яворничани не помогна нито включването на доскорошния играещ помощник-треньор на “Беласица” Васил Чергов, нито моралната подкрепа покрай тъчлинията от страна на действащия наставник на “комитите” Иван Златински.

Във възрастовата категория до 14 г. сред призьорите се наредиха само тимове, в името на които е вплетено това на орела. Носители на купата станаха “Белите орли”, следвани от “Орлово око” и “Черните орли”. В надпреварата в двора на СОУ "Антон Попов" взеха участие над 120 футболисти.

Още за: футбол   турнир   Петрич   Още от: Спорт