Старшата на Пирин със загуба в Монтана

20 март 2016 09:39   1 коментар   3073 прочита

В Монтана се изигра футболната среща между отборите на ПФК "Монтана" и ОФК "Пирин" Благоевград до 19 години. Двубоят стартира в 14 часа вчера и се изигра при много силен вятър, като пиринци паднаха с 1:0. През първото полувреме и двата отбора не играха силно и то завърши с нулево равенство. Играта в по -голямата си част се развиваше в средата на терена, без опасни удари към двете врати.

Второто полувреме започна със същия интензитет, като 18 минути преди края на мача, с далечен удар домакините поведоха в резултата , след не добра комуникация между защитник и вратаря на Пирин. След гола, орлетата впрегнаха сили за изравнителен гол, но така и не успяха.

Следващия мач на момчетата е на 27.03.2016 г. от 15:00 часа в благоевградското село Рилци, срещу отбора на ФК "Верея" Стара Загора.