Прекратиха контролата между Пирин (Разлог) и Пирин (Благоевград)

26 юли 2012 10:54   3 коментара   14116 прочита

Контролата между отборите на Пирин (Разлог) и Пирин (Благоевград) не завърши. Причината е, че минути преди края наставникът на гостите Костадин Герганчев извади отбора си. Преди това Антонио Хаджииванов бе заменен, като докато напускаше терена напсува съдията на срещата. Той пък му показа директен червен картон, което разгневи Герганчев.

Иначе Пирин (Разлог) поведе в резултата в 20-ата минута. След удар от 30 метра, който бе отразен от вратаря Асен Васев Васев се оказа най-съобразителен и прати топката в мрежата. В 25-ата минута тимът от Благоевград изравни с удар от далечна дистанция.

След още десет минути Тодор Пандев вкара за 2:1. Кондев стреля от далеч, а вратарят отрази, но топката попадна в Пандев, който на празна врата се разписа.

Този резултат се запази до 80-ата минута, когато Влади Христов вкара трети гол за разложани. Осем минути преди края се разиграха и неприятните сцени, при които бе прекратена срещата, съобщава "Е-79".

източник: topsport.ibox.bg