Пирин с минимална победа срещу ФК Банско

14 юли 2019 10:36   2 коментара   7277 прочита

Пирин победи Банско с 1:0 в поредната си контролна среща днес. Красив гол на Ивайло Михайлов в 34-та минута направи разликата между двата тима, като за попадението отлично асистира бразилският защитник Родриго Ман. В мача участие не взе другият бразилец на проби – Матеус, който получи разтежение на вчерашната тренировка.

Домакините от Банско имаха няколко опасни голови положения, а при едно центриране в 19-та минута топката се плъзна по горната греда над вратаря Ганев. Банскалии имаха и претенции за дузпа в 80-та минута, но те бяха подминати от рефера Благой Манов. Два поредни сериозни пропуска направи Златинов в края на мача, когато след отлични контраатаки острието на пиринци излизаше очи в очи с вратаря на домакините.

Състав на Пирин днес: Ганев, Адемов, Кейта, Ман, Митев, Петров, Глори, Благов, Динов, Михайлов и Вълчанов.

В игра още влязоха - Ангелски, Пангев, Митрев, Трифонов, Пушкаров, Руслан Иванов, Златинов, Цолев и Ергин.

Още за: Пирин   победа   Банско   Още от: Спорт