Пирин Рз вкара 5 на Вихрен за купата на АФЛ

01 октомври 2020 12:46   3 коментара   4837 прочита

Пирин Разлог победи с 5:2 Вихрен Санднаски в среща от втория кръг на турнира за купата на АФЛ. Гостите от Сандански ,обаче на практика играха с юношите старша възраст. Това бе втора поредна победа за отбора от Разлог,който преди дни победи и Оборище с 1:0 като гост в Югозападната трета лига.Пореден дебют за отбора направи неостаряващият Николай Димиров.

До почивката домакините водеха само с 1:0 след попадение на Максим Агноли и нищо не предвещаваше голеадата след почивката. За възпитаниците на Христо Джоджов се разписаха още Петър Попадийн/2/, Димитър Мавродиев и капитанът Николай Хаджиниколов. За Вихрен вкараха Кристиян Николов и Димитър Йосифов, предаде pirinsport.com. В следващия кръг Пирин Разлог чака победителя от срещата между ФК Банско и Беласица Петрич следващата сряда. Днес петричани приемат у дома Литекс в среща от турнира за купата на България.

Още за: гол   врата   мач   Още от: Спорт