Пирин пак се изложи, загуби от Места

11 ноември 2012 18:40   8 коментара   17651 прочита

Пирин (Благоевград) загуби с 0:1 гостуването си на Места (Хаджимово) в мач от 13-ия кръг в Югозападната „В” група.

Загубата е четвърта навън за „орлетата” от началото на сезона. Преди това възпитаниците на Костадин Герганчев загубиха гостуванията си на Перун (Кресна), Ботев (Ихтиман) и Витоша (Долна Диканя).

Единственото попадение в днешния мач вкара бившето „орле” Георги Самокишев, който през втората част се разписа след изпълнение на фаул от 30 метра. Веднага след гола старши треньорът на „Пирин” Костадин Герганчев вкара в игра Методи Костов, Янков и опитния Георги Бижев, но и това не помогна. Единственото до което стигна ОФК „Пирин” бе отменен гол заради засада на Даскалов.През първата част бе отменен гол и на Мартин Ангелов от „Места”. Той влезе в игра в 16-ата минута на място на играещия треньор на „Места” и бивш футболист на „Пирин” Марио Метушев, който се контузи. По традиция домакините завършиха срещата с 10 човека, след като за два жълти картона бе изгонен Ангел Чилев. Така Пирин вече изостава на цели 10 точки от лидера Марек. Дупничани са на върха с актив от 33 точки, а Пирин е пета позиция с 23 точки.