Пирин изпусна победата в Пазарджик

07 август 2020 20:34   24 коментара   11008 прочита

Днес стартира новият сезон във Втора лига. Хебър (Пазарджик) и Пирин (Благоевград) завършиха наравно 1:1 в първата среща. Отборът на Николай Митов посреща големият фаворит в групата и си заслужи точката.

Двата отбора направиха двуостър мач, с много положения и пред двете врати. Преди почивката орлетата играха по-добре. Антон Карачанаков пропусна две много добри положения , а попадение на Спас Георгиев бе отменено заради много спорна задсада, предаде Pirinsport.com. В началото на втората част Преслав Йорданов откри за Пирин,след асистенция на Карачанаков.

След попадението домакините се активизираха и натиснаха здраво, а орлетата рядко минаваха центъра. Ситуацията за гостите стана още по-тежка след като Конър Хендерсън си заработи втори жълт картон и остави отбора си с човек по-малко.

Така и дойде и драмата. Дълбоко в добавеното време резервата Георги Каракашев вкара изравнителното попадение за домакините.

8

Само Пирин!!!! Всичко ще си дойде на място!!!

5

Махнете лилавите екипи, господа Елезови, ако имате афинитет към розово, цикламено и лилаво спокойни може да си изразите пристрастията на някой гей парад (стига да не ви набият). Пирин в 98 годишната си история почти винаги е играл в зелено, а резервния екип е или бял или червен.

07 Август 2020 21:37 | the green
6
 (
8

Не е добре, че изпуснахме победата в последните секунди. Мач се играе до края, а не до 60 минута. Да си направим изводите, идва следващият мач. Само Пирин!

07 Август 2020 21:41 | Пиринец
2
 (
6

По принцип пиринката изпусна победата, по лошо е, че сред началниците цари едно бездушие, няма пирински дух, всеки чака да си вземе заплатата, а резултати няма и никой не търси отговорност на никой, а екипите бяха.... абе цялата картинка е миш маш, а ние феновете се мъчим.

07 Август 2020 22:59 | зеленко
4
 (
8

Спокойно, няма драма ! Ние бяхме с 2 класи над Хебър, а те уж са ни основен конкурент. Скъсахме се да пропускаме, а те ни изравниха с някакво меле и хаос в последната минута на добавеното време. Стягайте редиците, идва домакинство.
Само ПИРИН !

07 Август 2020 22:59 | БКП
-1
 (
5

и тая година ПУНТА МАРА-Даца, Телезови и ДКМС ще прасвят дудуци на ШИШИ-пране на кинти и макс 5-то место, АЙ ЧЕСТИТО !!

08 Август 2020 02:22 | зрител
1
 (
7

Абе вие кой мач гледахте?? Второто полувреме Пирин не знаеше къде се намира, видя се и физическата им подготовка. Нула. Кръгла нула. Зеро. Схващат им се краката още на 1-вия мач. Стойте, само гледайте, с 1 час на ден хали гали и подготовка лежане на морето, няма как да стане. Претенции големи, а Хебър разиграват топката, Пирин ги гледат. Дацева хубаво се е заела нещо да прави, ама се е обградила само с некомпетентни и лицемерни хора. Един не разбира от футбол. Само гледайте и как един по един ще се контузват, ама щом разчитат на докторчето от ЮЗУ ???? дето хал хабер си няма. Леле майко, какви хора станаха фактори по футбол в тоя град...

08 Август 2020 02:25 | до треньор
0
 (
4

Какъвто и екип да сложат, тая си е, с фойеверки не става.

08 Август 2020 03:31 | hm
0
 (
4

няма отбор който да отиде на лагер на албена да води подоготовка 10 дена и след това да почива една седмица всичко което са постигнали отива по дяволите и второто полувреме си пролича на повечете им се схванаха краката а, и незнам кой даде разрешение тренеро и жена му на почивка на албена и пирин да не тренира цела седмица, много директори заплатаджи малко си разбират от работата и защо са там

08 Август 2020 06:55 | до зеленко
2
 (
4

Хебър не са ни конкурент, намалиха бюджета със 60%, имат един опитен футболист Живко Петков и донякъде Хаджиев, Пирин е класа над Хебър, но анализирайте внимателно второто полувреме, подготовката е за трета лига.

6

Този фийни разбира ли изобщо от футбол. Да си ходи в долните дивизии на Англия и да не се мярка. Този човек не може да научи на нищо футболистите разберете. Подготовка на морето с плажче и селфита, е няма как да стане. Цвета на екипите е без коментар, по пошло от това намаше накъде. Смяна на треньора докато е време и вън на кликата около Ива, която ще унищожи и проект и всичко, щото само за собствения си джоб мисли.

08 Август 2020 09:20 | eхо
-2
 (
4

Вчера на пресконференция в софия, таско тасков с костюм и лого на пирин, а до него ива, греъм и попов клоуни с тениски и ризки, все едно тръгнали на барче да пият кафе, е няма как да стане

08 Август 2020 10:17 | куку
-1
 (
1

Селекцията също е под всякаква критика, с бодуров, манолев и карачанаков се изчерпва всичко. С Айна, лайна, юсуф и оукли няма да стане. Този черния срещу арда след 20 та минута нямаше въздух.

08 Август 2020 10:40 | Сукси
0
 (
6

Другия път излезте с розови екипи, тия Елезовите и Попов да се махат.

08 Август 2020 14:41 | 123
2
 (
2

След гола на Преслав нашите изведнъш спряха да играят. Мирише на уговорка. Вместо да ги довършат се върнаха в глуха защита. Жадното направи 5 смени, а нашия се чеше по главата дали да пусне някой.

08 Август 2020 17:25 | abv
2
 (
2

Фийни требва да е видел, че Хебър натиснаха, въпреки, че беше хаотично. Требва да е видел, че в края нашите не минаваха центъра. Правиш една смена, правиш втора. Бавиш времето, играчите поемат въздух, Хебър се дозорганизира и мачът свършва. Нищо, простено да му е. Идва нов мач.

08 Август 2020 17:28 | abv