Пирин и Банско с нулево реми

06 февруари 2013 17:07   1 коментар   9415 прочита

Без голове завърши втората контрола между ОФК „Пирин” само в рамките на няколко дни. На терена в село Рилци двата отбора не успяха да си отбележат попадение. Те се вкопчиха в битка в средата на терена и положенията пред двете врати липсваха. През първата част банскалии създадоха най-опасната си възможност чрез Николай Иванов, който още в седмата минута с глава не успя да прехвърли излезлия напред Бахтарлиев. Пиринци отговориха с пробиви на Хаджииванов по десния фланг, но при центриранията му нападатели в зелено се разминаваха с топката. Влезлият като резерва Смаил Креболиев успя да нахлуе в наказателното поле 31-та минута, но вратарят на гостите скъси ъгъла и успя да избие топката.

През втората част, двамата треньори Йордан Боздански и Йордан Самоковлийски направиха куп смени. За Пирин се появиха дошлите на проби Кирил Беров и Иван Райков, който изигра цяло първо полувреме. За Банско в последните 20 минути игра бившето орле Весели Стойков. Най-чистото положение за Пирин бе пропиляно от Андреас Васев, който стреля с глава на метри от вратата в аут, след центриране на Мирчев. Следващата контрола за Пирин е в събота, когато отново в Рилци от 11:00 ще се играе двубой с „Оборище”, съобщиха от пресслужбата на клуба.