Най-малките плувци на “GD Sport” взеха 25 медала от 2 турнира

14 декември 2011 00:20   4 коментара   19782 прочита
М. Георгиева и К. Захариева очакват награждаването на 25 м св. стил

Най-малките плувци на “GD Sport” /Бл/ спечелиха 25 медала от турнирите в Стара Загора и Пазарджик, в които участваха през уикенда. Най-добре от възпитаниците на треньорката Екатерина Георгиева се представи Мария Георгиева /7 г./, която заслужи две златни и едно сребърно отличие в Ст. Загора. Също там Тони Стойчев /9 г./ взе злато, сребро и два пъти бронз, а Боян Георгиев /7 г./ се окичи с 3 сребърни и 1 бронзов медал. Елина Митова /7 г./ е втора и трета, сребро спечели Петър Петров /7 г./, Кирил Хинчев /7 г./ и Мартина Николова /7 г./ - бронз.

Отлично се представи най-малката състезателка на “GD Sport” Калина Захариева /5 г./, която се пребори с каките и финишира трета на 25 метра свободен стил. В Пазарджик 2 сребърни отличия заслужи Стефан Караджов /10 г./, втора и трета стана Кристина Павлова /10 г./, сребро взе Асен Георгиев /11 г./, Димитър Шопов /10 г./ се окичи с 2 бронза, а с един - Василена Иванова /10 г./.

Още за: GD Sport   турнир   М. Георгиева   Още от: Спорт