“Левски” измъчи “Виляреал”, благоевградчани викат за ЦСКА срещу “Фулъм”

19 септември 2009 00:14   2 коментара   14396 прочита
Благоевградските фенове на ЦСКА тръгнаха с много настроение за мача

“Левски” даде здрав отпор на “Виляреал” и загуби само с 0:1 в Испания първия си мач в груповата фаза на Лига Европа. Българският шампион пропусна отлични възможности да поведе в резултата до почивката. После “Жълтата подводница” натисна мощно под проливния дъжд на “Ел Мадригал”, но вратарят Георги Петков и бранителите пред него се справиха с половин дузина опасности. Сините рухнаха в 72-та мин., когато вкара бразилският национал Нилмар. Другият български представител в турнира ЦСКА завърши 1:1 с “Фулъм” на стадион “В. Левски”. Сред 35-те хиляди на трибуните бе и благоевградска агитка червени фенове. Домакините поведоха чрез Платини в 63-та мин., а 2 минути по-късно Камара наказа неразчетено излизане на вратаря Иван Караджов и изравни.

Още за: ПФК Левски   отпор   Виляреал   Още от: Спорт